Treningi

mma świdnica, taekwondo świdnica, sporty walki świdnica, sztuki walki świdnica, taekwondo swidnica, taekwondo Świdnica, taekwondo świdnica, treningi taekwondo świdnica, taekwon-do świdnica, tekłondo świdnica, taekwondo gryf świdnica, Taekwondo Świdnica

Start treningów od 6 września:
Od 15 września 2018 r. wszystkie treningi prowadzone są w Studio Renesans na ul. Ofiar Oświęcimskich. Informacja o możliwości zapisania się do Klubu i ewentualnych termiach treningów dla poszczególnych grup wiekowych pod numerem telefonu: 607-683-172. Szkolimy dzieci już od 5 roku życia. Masz wątpliwości, czy dziecku się spodoba, czy to aby odpowiedni sport dla niego, czy jakiekolwiek inne? Zapraszamy na próbny trening bez żadnych zobowiązań.
Od 8 września wznawiamy również rekreacyjne pływanie na basenie przy ul. Równej o godz. 20:00:

Treningi w grupach początkujących to przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe ze szczególnym nastawieniem na koordynację ruchową i gibkość dynamiczną. Początkujący adept poznaje również podstawowe i średnio zaawansowane tech. kopnięć. Podstawy do walki realizowane są w bezpieczny sposób na bazie formuły walki soft-stick (walka na piankowe kije) podczas, których ćwiczący doskonali poruszanie się na nogach, wyczucie odpowiedniego dystansu do przeciwnika oraz nabiera umiejętności zmylania swoich zamiarów i przewidywania tego, co zrobi przeciwnik. Większość ćwiczeń oraz stopniowe przystosowywanie osoby ćwiczącej do walki sportowej realizowana jest za pomocą specjalnie skonstruowanych gier i zabaw.
Na każdym etapie zaawansowania ćwiczący ma możliwość co kilka miesięcy sprawdzenie swoich postępów w turniejach miedzy klubowych, a zawodnicy zaawansowani w zawodach ogólnopolskich i miedzynarodowych.