Treningi

Zajęcia odbywają się w sali sztuk walki przy ulicy Ofiar Oświęcimskich. Byłe Studio Renesans na trzecim piętrze.
Grupy początkujące i średnio zaawansowane trenują w poniedziałki i środy, grupy zaawansowane wtorki i czwartki. Szczegółowy grafik treningów zostanie ustalony pod koniec sierpnia.

Jeżeli jesteście zainteresowani rozpoczęciem swojej przygody w sportach walki w naszym Klubie, prosimy o wypełnienie tego formularza: https://forms.gle/iJERueKZGD8Xq77o8

lub kontakt pod numerem : 607-683-172

Treningi dla osób początkujących to przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe ze szczególnym nastawieniem na koordynację ruchową i gibkość dynamiczną. Początkujący adept poznaje również podstawowe i średnio zaawansowane tech. kopnięć. Podstawy do walki realizowane są w bezpieczny sposób na bazie formuły walki soft-stick (walka na piankowe kije) podczas, których ćwiczący doskonali poruszanie się na nogach, wyczucie odpowiedniego dystansu do przeciwnika oraz nabiera umiejętności zmylania swoich zamiarów i przewidywania tego, co zrobi przeciwnik. Większość ćwiczeń oraz stopniowe przystosowywanie osoby ćwiczącej do walki sportowej realizowana jest za pomocą specjalnie skonstruowanych gier i zabaw.
Na każdym etapie zaawansowania ćwiczący ma możliwość co kilka miesięcy sprawdzenia swoich postępów w turniejach miedzy klubowych, a zawodnicy zaawansowani w zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych.