Puchar Polski Kadetów Polskiego Związku Kickboxingu w Zawierciu

 


W dniach 25-27 czerwca wzięliśmy udział w Pucharze Polski Kadetów Młodszych i Starszych Polskiego Związku Kickboxingu w Zawierciu.
W zawodach wystartowaliśmy czwórką zawodników: Marcel Zieliński (kadet młodszy), Maciej Dobrowolski (kadet starszy), Hubert Jasinowski (kadet starszy) i Dawid Szczęsny (kadet starszy).
W zawodach rewelacyjnie spisał się Maciej Dobrowolski, który dwie walki w formule pointfighting wygrał przed regulaminowym czasem zdobywając tym samym złoty medal. W formule light contact Maciek nieznacznie uległ w pierwszej walce swojemu przeciwnikowi, który po dwóch następnych walkach zajął 1 miejsce. Marcel Zieliński w pointfighting wygrał jedną walkę, a w drugiej pechowo stracił prowadzenie tuż przed zakończeniem pojedynku. To co nie udało się Marcelowi w poinfighting, udało się w lightcontact, gdzie po bardzo ciężkim ale wygranym pojedynku Marcel zdobył brązowy medal. Pozostali zawodnicy na razie bez sukcesów ale na pochwałę zasługuje zwycięstwo Dawida w pierwszej walce w lightconact, w której Dawid po bardzo wyrównanej walce praktycznie w ostatniej sekundzie efektowną techniką ręczną z wyskoku posłał swojego przeciwnika na deski. Niestety było to za mało aby wbić się do strefy medalowej.

Galeria: https://drive.google.com/drive/folders/1Ksd39WIU0HF9lRpCVt8-Ier_HNKSm90I?usp=sharing