Intensywny weekend w Gryfie

Bardzo udany start zaliczyła 10 osobowa grupa naszych zawodników 3 czerwca na VI Pucharze Pabianic w Taekwondo. Pomimo, że zawody stały na bardzo wysokim poziomie, aż siedmiu naszych zawodników powiększyło swój dorobek medalowy. I tak z Pabianic z medalowym łupem wrócili:

dzieci – Maja Szczepanik ( złoto w ukł. formalnych, złoto w walkach soft stick, złoto w tech. szybkościowych, srebro w walkach touch contact, brąz w torze przeszkód), Magdalena Malina (brąz w walkach soft stick, srebro w ukł. formalnych, brąz w walkach touch contact, brąz w tech. szybkościowych), Maciej Dobrowolski (złoto w ukł. formalnych, złoto w konkurencji mistrz ukł. formalnych, brąz w walkach soft stick, brąz w walkach semi contact);

młodzik – Kacper Szewczyk (srebro w tech. szybkościowych, brąz w walkach semi contact, brąz w ukł. formalnych), Hubert Jasinowski (brąz w ukł. formalnych, srebro w walkach semi contact), Weronika Borkowska ( brąz w ukł. formalnych, srebro w tech. szybkościowych, brąz w walkach semi contact);

kadet – Karolina Malinowska ( złoto w walkach semi contact, srebro układy formalne, brąz w walkach light contact).

Kierownikiem ekipy był trener Waldemar Zdebski, a drugim sekundantem Tomasz Paździora. Jednym z sędziów zawodów był natomiast Jerzy Brzostowski.

Gdy wróciliśmy z Pabianic była już godz. 1 w nocy. Parę godzin snu i już rano nasi zawodnicy byli gotowi do pokazów na świdnickim OSiR z okazji Dni Świdnicy, natomiast druga grupa zawodników reprezentowała Klub na VI Turnieju „Pierwszy Krok” o Puchar Starosty Kłodzkiego.
Z Kłodzka z medalami wrócili:

Dzieci – Antoni Chmielewski (brąz w tech. szybkościowych, brąz  w torze przeszkód, srebro w walkach soft stick), Aleksander Żurawski (złoto w tech. szybkościowych, złoto w torze przeszkód, złoto w walkach soft stick), Karol Kudela (brąz w tech. szybkościowych, brąz w torze przeszkód, złoto w walkach soft stick, Emilia Dyba ( złoto w tech. szybkościowych, srebro w torze przeszkód, srebro w walkach soft stick), Michał Jędrzejczak-Treczyński ( złoto w tech. szybkościowych, srebro w walkach soft stick, złoto w torze przeszkód).

Więcej zdjęć w galerii